TREENINGINFO

Rulluisukoolis on võimalik osa võtta rühmatreeningutest ja eratundidest.

Treeningule võta kaasa rulluisud, kiiver, soovitatavalt ka kaitsmed ja oma joogipudel.

Rühmatreeningute toimumisajad leiad Rulluisukooli kalendrist

RÜHMATREENINGUD

Rühmatreeningud toimuvad igal nädalal kindlal ajal koos teiste osalejatega. Kõiki treeninguid ja workshoppe saab jälgida Rulluisukooli kalendri kaudu, kust saab samuti ennast registreerida sobivatele treeningutele. Regulaarsetele osalejatele on soovitatav soetada kuukaart, 5x kaart või kursus. Suvine välihooaeg kestab maist kuni umbes septembri keskpaigani. 

NB! Suvisel hooajal toimuvad rühmatreeningud ka tavalise vihmase ilmaga 🌧️🌞 
Kuid peale märgades tingimustes rulluisutamist on soovitatav teha lihtne pesu ja laagrite õlitus veel samal päeva,

rulluisukool freeskate uisutamine rulluisutamine treeningud

Eratreeningud

Kui rühmatundides ei ole sulle sobivat trenniaega, eelistad individuaalsemat lähenemist või soovid oma grupiga koos harjutada, siis saame pakkuda eratreeningut, arvestades teie erisoovidega.

Koolitused toimuvad kokkulepitud ajal ja kohas platsitreeningu, sõidutreeningu või nende kombinatsioonina.

Platsitreeningul on lihtne rulluisutamisega algust teha, arendavaid harjutusi sooritada ja rulluisutamise jaoks erinevad olulised võtted selgeks õppida. Õppimiseks on sobilik suurem asfaltplats, kus ei ole palju teisi segavaid faktoreid.

Sõidutreening võimaldab õppida rulluisutamist erinevates reaalsetes olukordades. On võimalik pakkuda erineva pikkuse ja iseloomuga marsruute, mõned võimaldavad paremini Freeskate oskusi arendada, mõni teine marsruut võimaldab rohkem sõidutehnikale keskenduda. Sõidutreeninguks võiks eelnevalt olla rulluisutamise põhioskused omandatud.

Erakoolitustel saame keskenduda erinevatele tasemetele ja stiilidele –  rulluisutamise põhioskused, kiirrulluisutamine, Freeskate rulluisutamine, tagurpidi rulluisutamine, algtasemel trikirulluisutamine või Heelys tossude tehnikale.

Treeningute soovitatavad asukohad: Pirita velotrekk, Lauluväljak, Lillepi park, Tondiraba park, Männi park, Vabaduse väljak, Kalaranna.

Personaalse koolituse saab kokku leppida registreerimisvormi kaudu ja hindadega saad tutvuda siin!

Lapsed

Laste treeningutel õpitakse rulluisutamist läbi tegevuste, harjutused on vaheldusrikkad ning õppeprotsessi põimitakse erinevate takistuste läbimist, sõidutreeningut ja mängulisi elemente, et lapsi innustada. Treeningud toimuvad nii algtasemel, kui ka Freeskate tasemel. Umbes viiendast eluaastast alates on lastele soovitatav alustada rulluisutreeningutega. Laste treeningute kestvus on tavaliselt 1h

Täiskasvanud ja noored

Täiskasvanutel ja noortel on võimalus treeningutest osa saada tervikliku kursusena, mis koosneb erinvevatest teemadest ja toimuvad nii algtasemele, kui edasijõudnudele. Soovitatav on osaleda kõikides treeningutes, kuid võimalik on ka üksikutest trennidest osa võtta ja lisaks toimub veel eraldi workshoppe. Treeningutel viiakse teoreetiline ja praktiline osa omavahel kokku, selgitades lahti miks ja kuidas erinevaid tegevusi/harjutusi tehakse. Täiskasvanute treeningute kestvus on tavaliselt 1,5h

Freeskate ja algtaseme KURSUS

Algtase (Põhioskused)

Algtaseme treeningud sobivad hästi algajale, kui ka kogenud iseõppijale. Treeningutel võtame iga kord läbi uue teema, et teha selgeks kõik olulisemad põhioskused. Õpime tasakaalu hoidma, uisusammu tehnikat, ohutult veeremist, pidurdamist, pööramist, mäest laskumist ja kergemate takistuste ületamist. Teeme paigal ja liikumisel selgeks õiged asendid ja erinevad tehnikad. Kõik oskused omandame erinevate harjutuste kaudu, et muuta õppimisprotsess lihtsamamaks. Kursuse läbimine annab osalejatele kindlustunde ja oskused, et rulluisutada erinevates olukordades turvaliselt ja tehniliselt. Õige lähenemisega omandatakse vajalikud oskused palju kiiremini. Soovitatav on alustada esmakordse treeninguga, et omandada fundamentaalsed põhitõed, siis on lihtsam jätkata teiste algtaseme teemadega.

Esimeses tunnis õpitakse fundamentaalseid põhitõdesid, mis on rulluisutamise kõige olulisem osa, mida peaks iga rulluisutaja teadma ja oskama, et rulluiskudel õigesti ja turvaliselt liigelda

See treening sobib neile, kes ei ole üldse rulluiske varem jalga saanud, pole varem rulluisutrennis käinud või ka kogenumatele sõitjatele, kes soovivad kindlamat rulluisuoskuste vundamenti või valesti sisse harjunud liigutusi õigeks ümber õppida. Omandatakse rulluisutamiseks vajalikud põhitõed nii praktikas kui teoorias. Esialgu õpime seisma ja teeme paigal harjutusi – õiged tasakaaluasendid, erinevaid uiskude asendid, kätetöö, kükitamine, kukkumine, püsti tõusmine ning teeme selgeks olulisemad asjad, mida tuleks jälgida. Seejärel hakkame harjutusi sooritama liikumisel – uisusamm, turvaline veeremine, lihtsustatud pööre, koordinatsiooniharjutused, sahkpidurdus, murule veeremine, kannapidurdus (kannaklotsi olemasolul) jne.

Sellel treeningul õpime ohutut ja õiget rulluisutehnikat, et erinevates olukordades turvaliselt ja kindlalt veereda. Eelnevalt on soovitatav läbida esmakordne treening, et oleks juba lihtsam põhioskuseid omandada. See on algtaseme teine tund, kus kordame ja tuletame meelde olulisemad põhitõed ja võtame käsile kõik tähtsamad võtted uiskude valitsemiseks liikumisel. Vajadusel teeme keerulisemad tegevused erinevateks harjutuse osadeks, et lihtsustada õppimist. Õpime keharaskust ja -asendit hoidma vastavalt tegevusele, teeme erinevaid tasakaalu-, koordinatsiooni ja imitatsiooniharjutusi ning tutvume lihtsamete pidurdusvõtetega. Omandame korrektse rulluisuoskuste vundamendi või lihvime välja valesti sisse õpitud liigutused.

Keskendume erinevatele pidurdusviisidele, et me oskaks kindlalt ja turvaliselt hoogu maha pidurdada. Pidurdamisoskus on üks olulisemaid tegureid rulluisuohtuse seisukohast. Tihtilugu jääb paljudel rulluisutajatel kindlusest puudu, kuna suurematel kiirustel ja laskumistel ei osata hoogu kontrollida ega maha pidurdada. Omandatud erinevad pidurdusoskused võimaldavad uisutajal julgemalt sõita ja avavad palju uusi võimalusi.

Pidurdamisele pühendatud rulluisukoolitusel õpitakse mitmeid erinevaid viise, kuidas rulluiskudel hoogu maha võtta ja seisma jääda. Lisaks teeme erinevaid juurdeviivaid harjutusi, et pidurdusvõtted paremini selgeks saaks.

Meil on kavas õppida mitmeid erinevaid pidurdustehnikaid nagu sahkpidurdamine, murule veeremine, T-stop, pöördpidurdus, pööretega pidurdus. Natuke proovime ka kannapidurdust, kuid sellele ei tasu palju rõhku panna, kui on huvi saada edasijõudnud rulluisutajaks.

Osavamatega harjutame ka keerulisemaid pidurdusvõtteid nagu powerslide, poolsahk, hokistop, powerstop jne.

Pööretele pühendatud rulluisukoolitusel õpitakse mitmeid erinevaid viise, kuidas rulluiskudel manööverdada ja ennast juhtida. Lisaks teeme erinevaid juurdeviivaid harjutusi, et pöörded paremini selgeks saada.

Manööverdamisoskus on rulluisuohutuse seisukohast sama oluline oskus nagu pidurdaminegi. Tihtilugu jääb paljudel rulluisutajatel kindlusest puudu, kuna ei osata ennast piisavalt hästi juhtida ega tunta erinevaid pöördeviise. Omandatud erinevad manööverdamisoskused võimaldavad uisutajal julgemalt sõita.

Meil on kavas õppida mitmeid erinevaid pöördeviise nagu sammpööre, paralleelpööre, slaalompöörded, ristsamm, teeme ühendatud pöördeid ja harjutame ka pööretega pidurdamist.

Rulluisutamise juures on väga oluline õige tehniline uisusamm, et saaks nii pikemaid kui ka lühemaid sõite nautida ilma pooltühjalt rapsimata ning kiiremini edasi liikuda. Õige sõidutehnika võimaldab meil sõita pika uisusammuga ja kui õppida selgeks veel tuulessõitmine, siis on võimalik koos teiste sõitjatega palju energiasäästlikumalt rulluisutada. 

Mida pikem on distants, seda olulisemaks muutub ökonoomne sõidustiil, et oma jõuvarusid võimalikult kaua elus hoida.

Workshopil töötame põhjalikult õige uisusammu tehnikaga, pikendades veeremis- ja puhkefaase koos tasakaalu arendamisega, et sõita kiiresti ja energiasäästlikult. Uisusammu täiustamiseks teeme erinevaid imitatsiooni- ja juurdeviivaid harjutusi, et tehnika veelgi paremini selgeks saaks ja kinnistuks.

Treeningu teises pooles teeme väiksed ühisringid, et õige uisusammu tehnika kinnistada ja tuulessõitmist treenida.

Tihtilugu jääb paljudel rulluisutajatel kindlusest puudu, kuna suurematel kiirustel ja laskumistel ei osata ennast valitseda.

Laskumistel kontrolli kaotamine on üks suuremaid põhjuseid, miks toimuvad raskemad kukkumised peale mida võib ka huvi rulluisutamise vastu tükiks ajaks ära kaduda.

Õiged oskused ja valikud oma võimete piirides võimaldavad uisutajal julgemalt sõita ja avavad palju uusi võimalusi.

Koolitusel võtame läbi erinevad asendid, mida laskumisel kasutada.

Õpime, kuidas mõõdukal kiirusel laskudes pööretega kiirust vähendada ja milline pidurdamise tehnika on kõige efektiivsem suuremal kiirusel. Lisaks näidatakse kuidas laskumistel alternatiivina muru pealt alla sõita või kuidas laskumisel ennast päästa murule veeremisega jpm.

Võtame ette erinevaid Freeskate rulluisutamise olukordi, mis linnas ja mujal rulluisutades sageli esinevad.

Tihtilugu jääb rulluiskudel väga palju avastamata, kuna arvatakse, et kulgeda saab ainult tasasel pinnal ja selleks ettenähtud kergliiklusteel. Tegelikkuses on terve linn rulluisutajatele avatud ning võimalik on leida enamus tingimustes lahendus, kuidas ja kuhu edasi liikuda. Omandades erinevad nipid on võimalik avastada palju uusi kohti, kuhu poleks osanud varem rulluiskudega liigelda.

Meil on kavas õppida selgeks teeservade ületamine, erinevad hüppamise variandid, veeremine ja sõitmine kehvemal teekattel, kuidas päästa ennast kukkumisest, kuidas ületada ja valmis olla muudeks ootamatusteks. Harjutusi teeme esialgu platsil ja treeningu lõpus, teeme ka väikse sõidutreeningu, et erinevates reaalsetes olukordades oma oskused proovile panna.

Freeskate Tase

Kui oled edukalt läbinud algtaseme kursuse ja omandanud olulisemad põhioskused rulluisutamises, on õige aeg alustada Freeskate taseme treeningutega.
Freeskate rulluisutamine on väga mitmekülgne ja põnevate võimalustega ala – rulluisutamine toimub igal pool, kus vähegi võimalik, kuid peamiselt linnalikus keskkonnas. Freeskate rulluisutamine hõlmab endas mitmeid erinevaid rulluisustiile ja oskuseid nagu kiirus, trikid, tagurpidi rulluisutamine, maastikul sõitmine, downhill ja palju muud. Treeningutel omandame kõik need vajalikud oskused, et tekiks rohkem võimalusi, kus ohutumalt ja osavamalt erinevat viisi rulluisutada. Õpime hulgaliselt erinevaid pidurdamis-, manööverdamis-, slaid'imis- ja hüppamisviise ja harjutame nii edaspidi kui ka tagurpidi sõitmist.
PS. Freeskate taseme treeningutel on oluline, et sinu rulluiskudel ei oleks kannaklotsi.

Sellel treeningul kordame põgusalt üle ja arendame oskuslikumaks erinevad pidurdustehnikaid nagu sahkpidurdamine, T-stop, pöördpidurdus, pööretega pidurdamised, murule veeremine. Ja seejärel harjutame keerulisemaid pidurdusvõtteid ja slaide nagu powerslide, poolsahk, hokistop, powerstop jne. Samuti kontrollime tunni alguses üle, et rulluiskudel puuduks kannaklots.

Sellel treeningul kordame üle ja arendame oskuslikumaks erinevad pöördeviisid nagu sammpööre, paralleelpööre, slaalompöörded, ristsamm, ühendatud pöördeid. Lisaks põhipööretele harjutame ka erinevaid spinne (sirkelpöördeid ja nende kombineerimist)

Siin treeningus praktiseeime erinevaid Freeskate oskuseid ja tutvume põgusalt selg ees veeremisega.

Õpima läbima erinevaid takistusi – tänava äärekivid, võtame läbi järsud kurvid, slaidid, kehva teekattega lõigud, muru, kalded ja lihtsamad trepid. Harjutame erinevaid hüppeid ja trikke. Treeningu lõpus teeme Freeskate sõidutreeningu.

Freeskate sõidutreening on oma olemuselt üks lõbus ühissõit, kuhu on sisse põimitud põnevaid õppeelemente, et osalejad saaksid kaasa rohkem julgust ja oskusi turvaliselt linnas liiklemiseks. Sõidutreening võimaldab õppida rulluisutamist reaalsetes olukordades, läbides teekonnal erinevaid strateegilisi kohti, kus on võimalus treeneri juhendamisel läbida takistusi ja oma oskused proovile panna. Võimalusel seame kusagil üles ka takistuste raja, et saaks rulluisukrossi lõike harjutada.

Kui soovid rulluiskudel vabamalt surfata, siis see treening on just Sulle.

Tagurpidi rulluisutamine annab täiesti uue dimensiooni, avab palju uusi võimalusi, teeb rulluisutamise palju põnevamaks ja sinu üldine kindlustunne rulluiskudel kasvab.

Tagurpidi sõites saad vaadata, mis toimub seal pool kust poolt tulid, saad seda näiteks pildistada ning treenida veidi teistsuguseid lihaseid. Tagurpidi rulluisutamine on sama loomulik nagu paadiga aerutamine, mis toimub samuti selg ees.

Tagurpidi rulluisutamisega alustades, õpiks nagu uuesti sõitma, kõik asjad tuleb teha algusest peale selgeks, kuid nüüd tagurpidi liikudes. Treeningu käigus omandame tagurpidi rulluisutamise põhitõed, teeme läbi erinevad vajalikud harjutused – õpime uisusammu, veereme selg ees asfaldil ja murul, harjutame pöördeid, pidurdusvõtteid ja palju muud olulist.  

Kiiresti rulluisutamiseks tuleb selgeks saada õige sõidutehnika, kus iga liigutuse nüanss omab väga olulist tähtsust. Uisusammu õppimisel keskendume igale detailile eraldi – õige kehaasend, veeremine väliskandil, tõuge, tõuke lõpu sooritus, kallutamine, jala toomine puhkefaasis, uisu etteviimine jne. Teeme endale selgeks õiged liigutused, läbi paljude korduste, et tekiks liigutusvilumus, siis saame kogu tehnika omavahel kokku siduda pikendades veeremis- ja puhkefaase. Lisaks teeme erinevaid imitatsiooni- ja juurdeviivaid harjutusi, et tehnikat veelgi täiendada. Samuti harjutame sprinditehnikat, kurvitehnikat. Kui sõidutehnika on piisavalt selge, siis saame tutvust teha ka topelt tõuke tehnikaga. Treeningu teises pooles teeme väikse ühissõidu, et tuulessõitmist harjutada. Tehnika selgeks tegemine on ülioluline, kuna lihtsalt toore jõu pealt ilma korrektse tehnikata me pikalt tempot hoida ei suuda.

Sellel treeningul õpime mägesid vallutama ja laskumisi valitsema. Võtame läbi erinevad laskumisviisid, harjutame laskumistel pidurdamisviise ja suuremal kiirusel murule veeremist. Õpime mäe peal slaalom laskumise tehnikat, et laskumistel oskuslikult manööverdada. Lõpuks võtame oma võimete piires ette suuremad laskumised ja osadega harjutame ka grupis laskumist.

Sellel treeningul arendame veel oma Freeskate oskusi ja õpime neid koos tagurpidi rullusutamisega kombineerima. Need oskused annavad kokku veelgi rohkem uusi võimalusi rulluisutamises.

Kui oleme saanud selgemaks tagurpidi rulluisutamise, siis saame edasi arendada Freeskate stiili, kus on kasutuses mõlemasuunalised liikumised – saad tahtmise korral ükskõik, mis hetkel ümber hüpata, et edaspidi-tagurpidi sõidusuunda muuta (transitions).

Samuti arendame edasi oma tagurpidi rulluisutamise erinevaid oskuseid – uisusammu tehnika, veeremine, pöörded, ristsamm, pidurdamisviisid, takistuste läbimine.

Võimalusel seame kusagil üles ka takistuste raja, et saaks rulluisukrossi lõike harjutada.

Talvise hooaja tegevused

Rulluisutamine Põhjala tehase angaarides

Talvel toimub Freeskate Movement sisetingimustes! Ühisrulluisutamised toimuvad 1000m2 Põhjala tehase angaaris, kuhu mahub kokku palju häid rulluisutajaid. Põhjala tehas asub aadressil Marati 5 (sissepääs on suurte angaaride otsapoolsest uksest, mis asub garaažiukse kõrval)

Rulluisutamine toimub alates novembrist kolmapäeviti kell 18:30-21:00.

Kohapeal saab igaüks rulluisutada, harjutada, slaalomit sõita, muusika saatel rulluiskudel tantsida ja muid trikke teha.  Lisaks saab Põhjala tehases kolmapäeviti üle nädala mängida rullhokit ja iga teine nädal saab osa võtta rulluisutreeningutest.

Riietuge mõnusalt, Põhjala angaarides on ruumid jahedad, muidu on soojem kui õues, katus on peakohal ja liikumisest saab ka sooja.

OSALUSTASU Vaba rulluisutamine ja rullhoki 5€

Freeskate Movement FB lehelt leiad sündmused

Kui soovid rulluisutamiseks laenata rulluiske ja/või kaitsmeid, siis kirjuta oma soovist
info@rulluisukool.ee

Üle nädala toimuvad kolmapäeviti Põhjala tehases erinevad rulluisutreeningud.

LASTE TRENNID Toimuvad kell 18:30 algtasemele ja Freeskate tasemele

TÄISKASVANUTE TRENNID Toimuvad algusega kell 19:30 kus iga kord on erinev teema, mis kokku moodustub algtaseme ja Freeskate taseme rulluisukursuse. Parema taseme saavutamiseks on soovitatav on osaleda regulaarselt kõikides treeningutes, kuid võimalik on ka üksikutest trennidest osa võtta. 

Treeningutele saad registreerida Rulluisukooli kalendris

TRENNI KUUPÄEVAD
7 detsember, 21 detsember, 4 jaanuar, 18 jaanuar, 1 veebruar, 15 veebruar, 1 märts, 15 märts, 29 märts

Treeningute hinnad leiad siit!

Põhjala tehas asub adressil Marati 5 (sissepääs on suurte angaaride otsapoolsest uksest, mis asub garaažiukse kõrval)

Üle nädala toimuvad Põhjala tehases kolmapäevaõhtused rullhoki mängud kell 18:30-21.00
 
FREESKATE RULLHOKI

Mängime rulluiskudel hokikeppidega ja ilma hokivarustuseta rullhokit, mis on hea kiire mäng, annab hea tugeva füüsilise koormuse, õpetab meeskonnatööd, omandatakse kiiresti ja märkamatult erinevaid rulluisuoskusi nagu pöörded, kiirendus, pidurdamine, tasakaal ja palju muud. Mäng on sarnane saalihokile ja jäähokile. Rulluiskudel ja ilma täiskaitsevarustuseta on mäng veelgi vabam ja oskuslikum! Alguses teeme soojendust ja seejärel mängime ühe lahed rullhoki mängu!

 
VARUSTUS
Meil on olemas osalejatele tasuta kasutamiseks hokikepid, pallid ja väravad. Kui sul on olemas oma hokikepp ja pall, siis võid ka need kaasa võtta. Soovitame lisaks rulluiskudele kanda kiivrit ja vajadusel ka rulluisukaitsmeid.
 

OSALUSPANUS
5€

Oodatud on kõik huvilised, nii noored kui täiskasvanud 🙂
 
RULLHOKI TOIMUMISE KUUPÄEVAD 
2 november, 16 november, 30 november, 14 detsember, 28 detsember, 11 jaanuar, 25 jaanuar, 8 veebruar, 22 veebruar, 8 märts, 22 märts

Tulemas on rulluisudiskod Põhjala tehases.

10. detsember – Põhjala rulluisudisko: Jõulurull🎄

17. detsember – Tasuta rulluisutamine ja workshopid Põhjala tehase angaarides. Kohapeal Rulluiskude rent.
Kell 12-17 vaba rulluisutamine Freeskate Movement 
Kell 13:30 algtaseme treeningud (Lapsed ja täisk.)
Kell 15:15 Freeskate treeningud ja võistlused (Lapsed ja täisk.)

Uisutamine Jääl

Talvisel ajal on hea võimalus end transformeerida rataste pealt jääteradele, et käia koos uisuplatsidel ja loodusliku jää peal liuglemas.

Detsembris saame kokku üle nädala reedeõhtuti Pirita uisuväljakul ja teeme ühisuisutamist – 2. detsember, 16. detsember, 30. detsember.

Kell 19:00-21:00 vaba uisutamine Freeskate Movement
Kell 19:00-20:00 jääuistuamise treening, kus õpetame erinevaid elemente ja trikke huvilistega

Oodatud on kõik lapsed, noored ja täiskasvanud.

Liuvälja pilet, vaba uisutamine 4€
Treening 1x 5€

Võta liuvälja pilet ja vajadusel laenuta ka jääuisud, mille saad uisuväljaku kõrval asuvast tervisespordihoone kassast.

Naudi liuglemist!

SÜNDMUSED GRUPPIDELE

Soovite oma tiimile, grupile või sõpradele pakkuda meeldejäävat ja arendavat ühist sündmust, treeningut, väljasõitu või pidu rulluiskudel, siis kutsu kohale Rulluisukool!

Meie meeskond organiseerib sportliku ja meelelahutusliku elamuse. Olgu selleks siis rulluisutamise workshop, rulluisumatk, rulluisuvõistlus, rulluisudisko, sünnipäev, rullhoki, midagi muud põnevat.

Meil on võimalus tulla kohale ka rulluisutreileri käruga, kus on enam kui 70 paari rulluiske rentimiseks.

Rulluiskudel tegevusi saab läbi viia nii sise- kui välistingimustes, igal pool, kus on kõva kattega pind ja parasjagu ruumi. Sündmusi saame pakkuda enda lemmik kohtades, või tuleme teie juurde. Vajadusel võtame kaasa lisatreeneri ja tuleme kohale uisukäruga, et rulluisuvarustust rentida. 

Teeme meeleldi koostööd koolide, asutuste ja spordikeskustega, et rulluisutamist noorte seas edendada ja uistutamisvõimalusi pakkuda. Unistame, et ka koolides oleks lastel võimalus uisutamisega tegeleda regulaarselt või siis oleks neil võimalus teha uisutamisega tutvust kehalise kasvatuse tundides. Rulluisutamine on väga mitmekülgne põnev liikumis- ja treeningviis, mis arendab tasakaalu, osavust ja annab hea, mitmekülgse põhja. Õpetame välja ka liikumisõpetajaid, et asutusel oleks võimalus ka omalt poolt edasi anda rulluisutamise põhitõdesi ja oskuseid, kui on huvi uisutamisega regulaarsemalt tegeleda.

Hinnakiri

Rühmatreeningute

HINNAD

(*) Täiskasvanute kursuse soetamisel saad osa võtta kõigist 7 järjestikulisest treeningust. Võimalus on valida algtaseme kui ka Freeskate taseme kursuse vahel. Kursuse hind 80€

(**) Kui oled varasemalt Rulluisukoolis juba kursust läbinud, siis on sul võimalus sama taseme kursus uuesti läbida poole hinnaga*’

Lapsed

TÄISKASVANUD

eratreeningud

Varustuse rent treeninguks;
rulluisud 4€
kaitsmed 2€
Kiiver 2€

Tallinnast ja Viimsist väljaspool toimuvatele treeningutele, lisandub sõidukulu:

  • Sõidukulu 0.2€/km  

60 MINUTIT

HINNAD

Lisatreener  35€

90 MINUTIT

HINNAD

Lisatreener 50€

Treeningud ja sündmused gruppidele

Koolidele, haridusasutustele ja suuremas mahus gruppidele hind kokkuleppel. Küsi pakkumist!

Varustus treeninguks;
rulluisud 4€
kaitsmed 2€
Kiiver 2€

Sõidukulu väljaspool Tallinnat:

  • Sõiduauto  0.2€/km
  • Treiler rulluisuvarustusega 0.35€/km

1 Tund

HINNAD

1,5 Tundi

HINNAD

2 tundi

HINNAD

Tasumine

Treeningute eest saab tasuda ülekandega või kohapeal sularahas.

PANGA REKVISIIDID

Selgitusse palume märkida: õpilase nimi, treeningu viis (1x / 5x kaart// kursus / eratreening), treeningu alustamise kuupäev.

et

Eratreeningule registreerimine