Rulluisukool

FREESKATE

Rulluisukool loob mitmesuguseid rulluisutamise ühissõite ja sündmusi, et käia koos veeremas, rulluisutada põnevates kohtades, treenida ja avastada palju uusi võimalusi.

Meie põnevad ühisveeremised kutsuvad rulluisutajad välja mõnusalt üheskoos aega veetma ja liikumist nautima ning siit on alati hea uusi tuttavaid ja sõpru leida.
Tahame julgustada kõiki rohkem liikuma, kutsuda kokku erinevaid inimesi, et värskes õhus koos aega veeta, liikumisega oma tervist turgutada ja end heas vormis hoida. Suurematel ühisveeremistel kohtab rohkem huvitavaid inimesi, kuid väiksemad skeidid annavad rohkem mänguruumi ja on tavaliselt kiiremad või ekstreemsemad.
Sellised sündmused ühendavad meid, kus on võimalus reaalselt kokku tulla, liikuda ja üksteisega sotsialiseeruda. See kõik annab meile parema füüsilise ja vaimse tervise ja sellele peaks praegusel ajal kindlasti tähelepanu pöörama.
Meie ühisveeremised on TASUTA. Talvised sisetingimustes rulluisutamised, rulluisudiskod ja erisõidud on osaluspanusega.
Suurematel huvilistel on võimalus meie Freeskate Movement tiimiga liituda, korraldamises kaasa aidata ja sündmustele hoogu juurde anda.
Liikmetel on võimalus saada soodustust Rulluisukooli treeningutest, sündmustest ja soodsamalt Powerslide rulluisuvarustust soetada ning olla osa ühest lahedast meeskonnast.

Freeskate Movement toimuvad sündmused leiad jooksvalt Facebooki lehelt

Freeskate Movement Reeglid

Ühissõidud ja sündmused:

Freeskate Movement ühisveeremised toimuvad suvel erinevatel aegadel ja kogunemispaikades, kuid tihtilugu koguneme reedeti Vabaduse väljakul algusega kell 19:30. Sõit kestab tavaliselt umbes 2-3 tundi, koos peatustega. Iga kord sõidetakse läbi kindel marsruut, mis jõuab lõpuks jälle alguspunkti tagasi. Peamiselt sõidame Tallinnas, kulgedes läbi erinevate linnaosade  avastades kohti, kus on lahe rulluiskudega veereda. Ringi pikkus on keskmiselt 20 km, kuid toimub ka lühemaid või hoopis pikemaid sõite. Ühissõitudel toimub mõnus kulgeme, sõidu kiirus valitakse osalejate keskmises tempo järgi või sõltuvalt sündmuse iseloomust. Vahepeatustes teeme mänge, võtame omavahel mõõtu, õpime uusi trikke või teeme midagi muud huvitavat. Oodatud on igas vanuses osaleja, kes vähegi rulluisutada oskab ja oma kiirust kontrollida suudab. 

On suurejoonelisem ühisveeremine, sama nagu Freeskate Movement, kuid kokku tuleb rohkem rahvast rulluiskudel, toimub karneval ehk kostüümipidu, loositakse osalejate vahel välja mõni auhind ja tehakse muud pulli.

Vabas vormis Freeskate Movement, kus kindlat ringi pole tõenäoliselt planeeritud ja reguleerijad puuduvad. Saadakse kokku ja tavaliselt alles kohapeal otsustatakse, kuhu poole veereda. Liigume ühes pundis, kuid osalejad peavad rohkem ise liikluses tähelepanelikumad olema, kuna puuduvad liiklusreguleerijad, kes teeületused meie jaoks kinni paneksid.

Talvel toimub Freeskate Movement sisetingimustes! Ühisrulluisutamised toimuvad 1000m2 angaaris Põhjala tehases, kuhu mahub kokku palju häid rulluisutajaid. Kohapeal saab igaüks omaette rulluisutada, harjutada, slaalomit sõita ja muid trikke teha. Rulluisukooli treenerid jagavad rulluiskudel huvilistele erinevaid oskuseid ja harjutusi. Samuti on võimalus rullhoki mängust osa võtta.

Eriti tore on sisetingimustes see, et siin saavad osaleda absoluutselt igal tasemel rullitajad. Oled juba aastaid osav Freeskater? Tule muidugi! Pole veel kunagi rulluiske jalgagi pannud? Aga loomulikult!

Riietuge parajalt, ruumid jahedad, muidu on soojem kui õues ja liikumine annab ka sooja 

Osaluspanus 5€.

Kindlas kohas toimuv rulluisudisko sündmus, kus on vastav muusika ja valgustus. Sellisel peol on tavaliselt rulluiskude laenutamise võilmalus, treenerid õpetavad huvilistele erinevaid oskusi, toimuvad mängud ja juhendatud tegevused rulluiskudel, show ja palju muud põnevat

FREESKATE TIIM

Heigo Lepla

Meedia, reguleerija

Aleksander Semjonov

Reguleerija

Stefan Sorokin

Reguleerija

Darja Toropkova

Reguleerija

et