Rulluisukool loob mitmesuguseid rulluisutamise ühissõite ja sündmusi, et käia koos veeremas, rulluisutada põnevates kohtades, treenida ja avastada palju erinevaid võimalusi rulluisutamiseks. Meie põnevad ühisveeremised kutsuvad rulluisutajad välja mõnusalt üheskoos aega veetma ja liikumist nautima. Ühisveeremised on TASUTA. Talvised sisetingimustes rulluisutamised, rulluisudiskod ja erisõidud on osaluspanusega.

Freeskate Movement toimuvad sündmused leiad jooksvalt Facebooki lehelt →

Ühissõidud ja sündmused:

Freeskate Movement ühisveeremised toimuvad kevadest sügiseni reedeõhtuti või hoopis mõnel teisel päeval. Peamiselt sõidame Tallinnas, kulgedes läbi erinevate linnaosade  avastades kohti, kus on lahe rulluiskudega veereda. Ühissõidud algavad Vabaduse väljakult, Rulluisukooli stuudiost või vahel ka mõnest muust kohast sõltuvalt ringist. Sõit kestab tavaliselt umbes 2-3 tundi, koos peatustega. Iga kord sõidetakse läbi kindel marsruut, mis jõuab lõpuks jälle alguspunkti tagasi. Ringi pikkus on keskmiselt 20 km, kuid toimub ka pikemaid sõite. Ühissõitudel toimub mõnus kulgeme, sõidu kiirus valitakse osalejate keskmise tempo järgi või sõltuvalt sündmuse iseloomust. Vahepeatustes teeme mänge, võtame omavahel mõõtu, õpime uusi trikke või suhtleme niisama omavahel. Oodatud on igas vanuses osaleja, kes vähegi Freeskate rulluisutamist oskab ja suudab tempos püsida.

Sõidud toimuvad sõltuvalt sündmusest reguleerijatega või ilma. Liiklusreguleerijad aitavad ühissõidul veel turvalisemalt liigelda, panevad sõiduteid kinni ja aitavad meie kulgemist paremini suunata. Et rulluisusõit sujuks ohutult, tuleb järgida korraldaja juhiseid. Oluline on ka see, et iga osaleja oleks ise liikluses tähelepanelik.

On suurejoonelisem Freeskate Movement ühisveeremine, kuhu tuleb kokku rohkem rahvast rulluiskudel, toimub karneval ehk kostüümipidu, loositakse osalejate vahel välja mõni auhind ja tehakse muud pulli. Sõidutempo on ka rahulikum, kui keskmisel ühisveeremisel.
Sündmust suunavad rulluiskudel liiklusreguleerijad, kes panevad teid kinni, et saaks turvalisemalt koos suurema rahvahulgaga linnatänavatel liigelda ja teedeületustel teid kinni panna.

Talvel toimus Freeskate Movement sisetingimustes! Ühisrulluisutasime 1000m2 angaaris Põhjala tehases, kuhu mahub kokku palju häid rulluisutajaid. Kohapeal saab igaüks omaette rulluisutada, harjutada, slaalomit sõita ja muid trikke teha. Rulluisukooli treenerid jagavasid rulluiskudel huvilistele erinevaid oskuseid ja harjutusi. Samuti oli võimalus rullhoki mängust osa võtta.

Eriti tore on sisetingimustes see, et siin saavad osaleda absoluutselt igal tasemel rullitajad. Oled juba aastaid osav Freeskater? Tule muidugi! Pole veel kunagi rulluiske jalgagi pannud? Aga loomulikult!

Riietuge parajalt, ruumid jahedad, muidu on soojem kui õues ja liikumine annab ka sooja

Ja võimalik, et järgmisel talvel taas :))

Kindlas kohas toimuv rulluisudisko sündmus, kus on vastav muusika ja valgustus. Sellisel peol on tavaliselt rulluiskude laenutamise võilmalus, treenerid õpetavad huvilistele erinevaid oskusi, toimuvad mängud ja juhendatud tegevused rulluiskudel, show ja palju muud põnevat

FREESKATE TIIM

Tõnis Paalme

FM eestvedaja, skeidijuht, treener

Heigo Lepla

Treener, meedia

Tanel Siimon

Treener, meedia

Aleksander Semjonov

Treener, skeidijuht

Kristjan Kivistik

Meedia

Edith Mardo

Rajameister

Alari Ruut

Rajameister, skeidijuht

Huvilistel on võimalus ka meie Freeskate Movement tiimiga liituda, korraldamises kaasa aidata ja sündmustele hoogu juurde anda. Liikmetel on võimalus saada soodustust Rulluisukooli treeningutest, sündmustest ja soodsamalt Powerslide rulluisuvarustust soetada ning olla osa ühest lahedast meeskonnast.

et

Eratreeningule registreerimine