Rulluisutreeningud

Talviste rühmatreeningutega alustame novembrist Põhjala tehase suures angaaris. Rulluisutreeningud toimuvad kolmapäeviti üle nädala kell 18:30 lastele ja kell 19:30 täiskasvanutele. Registreerimine ja treeningute toimumisajad leiad KALENDRIST

e-pood ja Freeskate stuudio

Müüme Powerslide rulluisuvarustust. Oleme oma valikusse võtnud kvaliteetseid ja vastupidavaid Freeskate rulluiske ning leidub muud rulluisuvarustust nii lastele kui täiskasvanutele. Rulluiske saab proovida Freeskate stuudios Pirital Urva 5 aadressil. Samuti saab mugavalt vaadata ja osta tooteid meie E-poest.

 

Ühised rulluisutamised

TALVEL

Talvisel hooajal käime kolmapäeviti Põhjala tehase angaarides rulluisutamas, toimuvad rulluisutreeningud, mängime rullhokit, korraldame rulluisudiskosi ja toimub palju muud põnevat. Lisaks käime vahelduseks ka jää peal uisutamas ja harjutamas. 

Rohkem infot talviste tegevuste koha leiad siit!

SUVEL

Freeskate Movement ühisveeremised kutsuvad kevadest sügiseni rulluisutajaid välja mõnusalt üheskoos aega veetma ja rulluiskudel veeremist nautima. Tavaliselt saame kokku reedeõhtuti, kuid teinekord hoopis mõnel muul ajal. 

 

VAATA MEIE E-POODI

en_GB

Eratreeningule registreerimine