Powerslide Hardcore EVO

Hardcore EVO on rulluisutamise vabastiili ja freeskate tippmudel. Selle uisusaapa materjalid ja konstruktsioon on just sobivad linnavahel uisutamiseks, slaalomiviguriteks ja miks mitte ka pikemateks sõitudeks ühest linna otsast teise. EVO saabas on carbon saabas – ülitäpselt jalas istuv, jäik ja reaktiivne. See tähendab, et EVO uiskudel muundub kogu jalgadega genereeritud energia kiiruseks ja uisk on pööretel väga täpne.

Uisusaabas on kuumutamisel jala järgi kohandatav (heat moldable). See tähendab, et kui uue uisu jalga panemisel peaks olema kuskil survepunkte, siis saab need kuumutatud saapa jala järgi “voolimisega” eemaldada.

EVO saapaga toetab jalalaba ülemist osa kevlar niidid ja saabas kinnitatakse lisaks vahatatud paeladele kahe kiiresti kinnitatava klambri ja ühe velcro krõpsuga päka pealt. Seda velcro krõpsu võib ka vaid aeg-ajalt parajaks sättida. Selle kõige tulemusena istub EVO saabas jalas nagu valatud.

Hardcore EVO alla sobivad kõik Trinity kinnitusega raamid. Trinity on Powerslide innovaatiline raamide süsteem, mille raami eespool olev kinnitus on kahe poldiga.

See tekitab poltide vahele kanali, milles saavad rattad veereda. Tulemuseks on see, et saapa põhi on madalal ja ka suurte rataste kasutamisel on uisusaabas maapinnale lähemal – uisk on stabiilne.

Kuna Trinity raam on kinnitatud kolmest kohast, siis maapinna konarlusest tekkinud vibratsioon jaguneb kolme poldi vahel – uisuga on mugavam sõita.

Hardcore EVO uisukomplektid

Sellel uisul on 1 komplekteeritud uisk, aga on ka võimalik kokku panna täpselt sellise raami ja ratastega uisk, mis sobib Sinu sõidustiiliga kõige paremini.

Hardcore EVO Pro (3×110-125mm)

Linnas liiklejale

Laagrid: ILQ9

Hardcore EVO 90

Komplekteeritud slaalomit armastavel sõitjale

Raam: Nexus rockered 215-235 mm (sõltub jala numbrist). Selle raami tagumised kaks ratast on ekstsentrik poldiga kinnitatud ja rataste kõrgust saab reguleerida – saab teha banaani.

Rattad: UC 90mm, made in USA

Laagrid: ILQ9

Jaga :

et

Eratreeningule registreerimine