Sündmused

 • R 11. mai 2018 19:45

  Esimene Freeskate Movement 2018

  Mis? Alustame 2018 kevade esimese ametliku Freeskate Movement skeidiga. Võtame kesklinnas ette ühe ringi, et liikuda rulluiskudel läbi huvitavamad strateegilisemad Freeskate kohad, õpime üksteiselt uusi nippe ja naudime sõitu.   Kellele? Oodatud on kõik veidi kogenumad ja osavamad sõitjad, kes suudavad hoida parajat tempot, valdavad laskumisi, pöördeid ning hüppeid.   Millal ja kus? Seekord koguneme reedel 11. mai kell 19:45 sadamas Admiraliteedi basseini juures. Sõitma hakkame mõned minutid peale 20:00. Osalemine on kõigile tasuta!  

  Vaata sündmust
 • R 18. mai 2018 19:45

  Friday Night Movement

  Mis? Friday Night Movement sõidud on mõeldud kõigile, kes rulluiskudel end juba kindlamalt tunnevad ja pidurdada suudavad.  Alates 18. maist kuni 7. septembrini toimub Friday Night Movement iga kuu esimesel ja kolmandal reedel, kokku 8 korda hooaja jooksul. Kes on varem käinud Friday Night Skate\'idel, siis teile teadmiseks, et Movement on uuem ja vabam versioon varasematest skeitidest. Lisaks paneme veelgi rohkem rõhku sellele, et meiega koos (kerg)liiklema võib tulla igaüks, kel mingisugune kergliiklusvahend käepärast võtta on! Meiega on oodatud liituma kõik rulluisutajad, samuti jalgratturid, rulatajad, longboarderid, tõukeratturid jne. Sündmuse alustamise- ja lõpetamiskoht võib olla erinev sõltuvalt sõidust, kuid enamasti koguneme Vabaduse väljakul.   Kellele? Meiega on oodatud liituma kõik rulluisutajad, samuti jalgratturid, rulatajad, longboarderid, tõukeratturid, jooksjad ja muud kergliiklejad, kelle keskmine kiirus võiks olla umbes 12-15 km/h. Ohutuse tagamiseks peaksid jalgratturid sõitma tagumises otsas, kuna jalgrattaga võib pidurdamine olla järsem ja tagapool asuv kergliikleja ei pruugi nii järsku pidama saada.   Kus & millal? Seekord alustame Vabaduse väljakult ja võtame suuna Piritale. Kogunemine algab kell 19:45. Liikuma hakkame kella 20 paiku. Kindlasti käime rannast läbi ja peatume veidi pikemalt Velodroomi esisel platsil. Tagasi suundume mööda paekallast ja Vabaduse väljakule jõuame orienteeruvalt 22:30-23:00. Lisaks reedeõhtustele sõitudele toimuvad ka spontaansed osavamatele rulluisutajatele mõeldud Freeskate Movement sündmused, mille sõidu algus- ja lõpetamiskohad ning kellaajad varieeruvad vastavalt sõidule.

  Vaata sündmust
 • K 30. mai 2018 19:00

  PERESÕIT

  Mis? Peresõidud on, nagu nimigi ütleb, mõeldud peredele, kus on nii väiksemaid kui suuremaid rulluisuhuvilisi. Korraldame seda sõitu just selleks, et perel oleks igas vanuses liikmetel hea mõnel suvisel õhtupoolikul koos kuhugi toredale üritusele minna. Ürituse nimi viitab küll peredele, kuid osaleda võivad loomulikult kõik! :) Kutsu kaasa oma ema või isa, onu või tädi, sõber või sõbranna, enda või tuttava laps ning tulge kulgeme rahulikult ja turvaliselt koos mööda õhtust Tallinnat! Enamikel peresõitudel on meil planeeritud ka mõned mängud, harjutused või midagi muud põnevat.   Kellele? Sõit on tempo poolest rahulik ja aeglane, et ka kõik kõige väiksemad sõbrad meiega kaasa sõita suudaksid. Arvestame kõigiga, kuid esmakordsel rulluisutajal tasuks eelnevalt mõnes Rulluisukooli trennis käia või iseseisvalt mõned korrad enda sõiduoskusi lihvida. See sõit on mõeldud üheskoos pere või muidu hea seltskonnaga vabas õhus ajaveetmiseks :)   Millal & kus? Kolmapäeval 30. mai kell 19.00. Algus ja lõpp on Pirita velodroomi esisel platsil. Edaspidi toimub üle ühe nädala kolmapäeviti.   Osaluspanus? Täiskasvanule 8€ Lapsele 5€ Perepilet 10€ Kuukaardi omanikel läheb see sõit korrana kirja

  Vaata sündmust
 • K 23. mai 2018 19:05

  Freeskate sõidutreening

  Mis? Freeskate sõidutreeninguid alustame alati platsil soojendusega, seejärel teeme Pirita kandis väikse ringi, et õppida treenerite juhendamisel liikumise pealt läbima erinevaid takistusi. Samuti peatume mitmes strateegilises ja keerulisemas kohas, et  saada osavamaks neid takistusi korduvalt läbides.  Osadel treeningutel seame paika ka takistuste raja, et saaks rulluisukrossi lõike harjutada. Kes soovib Freeskate tehnikale veelgi enam tähelepanu pöörata, siis igal neljapäeval kell 19.05 Pirita velodroomi esisel platsil on seda võimalik teha.   Kellele? Freeskate sõidutreening sobib juba veidi kogenumatele rulluisutajatele, kes suudavad parajas tempos rullisutada ja kellel on huvi õppida erinevaid trikke, sõidu taktikat, takistuste läbimist ja teisi Freeskate elemente. Saavad osaleda igas vanuses osalejad, kes suudavad meie tempos püsida ja kellel on veidi ka julgust.   Millal & kus? Rulluisukooli esimene Freeskate sõidutreening toimub 23. mail kell 19:00. Algus- ja lõpp on Pirita velodroomi esisel platsil. Sõidutreeningud toimuvad ka edaspidi üle nädala kolmapäeviti.  

  Vaata sündmust