Rulluisukool

KALENDER JA
REGISTREERIMINE

Talvised sündmused ja treeningud on selleks korraks lõppenud. Aprilli jooksul lisame kevadise tunniplaani ja muu olulise info ning maist alustame treeningute ja igasuguste muude huvitavate sündmustega 😉

Registreerides end treeningusse, nõustute, et mõistate ja täidate järgnevaid maksetingimusi:

Lisaks tuleb meeles pidada, et iga õpilane (alaealise puhul tema lapsevanem) vastutab ise enda turvalisuse ja ohutuse eest treeningutel ja üritustel! Treeningutel jagatakse alati näpunäiteid ja ohutusvõtteid, kuid nendest kinnipidamine on iga õpilase enda kohustus.

Registreerimine
personaalsele koolitusele

Registreerimisel arvesta kindlasti kalendrites kajastuvate treeningute ja sündmustega, sest nendel aegadel pole alati võimalik personaalset koolitust teha.

et