Laupäeva öösel vastu pühapäeva sõidame rulluiskudel mööda öiseid maanteid Tallinnast Rakverre. Teekonna kogupikkuseks on umbkaudu 100 kilomeetrit.

Liituma on oodatud kõik huvilised, kes tunnevad, et suudavad sellisele pikale distantsile vastu pidada. Kohustuslik on kanda kiivrit ja helkurvesti, millest viimast saab vajadusel korraldajate käest.

Osalejad kogunevad laupäeva õhtul 7. juulil kell 23.55 Pirita velodroomi ees, kus saame end pikaks sõiduks valmis seada. Pikk öine sõit Rakvere poole algab umbes pool tundi peale kogunemist. Grupi keskmine liikumiskiirus võib olla kusagil 20-25 km/h. Kuni Tallinna piirini jälgime osalejate liikumiskiirust, et vajadusel liialt aeglased osavõtjad Tallinnasse maha jätta. Sõidu jooksul tehakse vahepeatuseid, et süüa-juua ja veidi taastuda.

Kui ilm lubab terve sõidu jooksul kuivaks jääda, siis ürituse korraldaja Tõnis Paalme läbib kogu teekonna selg ees rulluisutades. Kui ilmaga nii hästi ei lähe, siis sõidame kõik edaspidi Rakvere poole.

Rulluisutamine lõpeb pühapäeva varahommikul Rakvere Aqva Spa ees, et peale pikka sõitu spa mõnusid nautida ja lõõgastuda.

Kaasa võtta: töökorras rulluisud (soovitatavalt suurema diameetriga rattad alla kruvida), kiiver, helkurvest, süüa-juua, lisariided, saunalina, ujumisriided, jalanõud ja muu vajalik.

Kui plaanid meiega koos Rakverre sõita, siis palun anna oma osalemisest teada sõnumiga Rulluisukooli Facebooki lehel või e-maili teel – info@rulluisukool.ee. Ja kindlasti anna märku, kas sul on vaja Tallinnasse tagasisõiduks transporti.

Kaasavõetava varustuse saab anda saateautodele hoiule. Osalustasu: Saateautod ja transport tagasi Tallinnasse (täpne summa selgub enne juulit).

Kui kellegil on soov jalgrattaga osaleda, siis palume samuti märku anda, et saaksime vaadata, kas leiame võimaluse ka mõne jalgratta Tallinnasse tagasi transportida.

Sõit toimub iga ilmaga!
Vaata marsruuti – https://drive.google.com/open?id=1fZPg6uQnswy9ikOWSlXTmkZU1r7grXnc&usp=sharing

FB sündmus – https://www.facebook.com/events/396021190795476/