Head Rulluisukooli sõbrad ja tuttavad!

Ka sel hooajal korraldame Rulluisukooli võistluseid. Seekord oleme plaaninud teha lausa kahed võistlused, ühed hooaja alguses ja teised lõpupoole, et tekiks võrdlusmoment ja oleks näha arengut.
See on hea võimalus kõigil väikestel rulluisusõpradel end erinevatel aladel proovile panna. Võistlejad ei pea olema õpilased Rulluisukoolist! Tegelikult on õpilased mujalt lausa väga oodatud, kuna eriti tore oleks tutvuda võimalikult paljude väikeste rullitajatega ja näha, millega on nemad tegelenud!

Registreerimine toimub kohapeal 13:00-13:30.

Lapsed võistlevad kahes vanusekategoorias:

1) 4-8 aastased;
2) 9-12 aastased.

Võistlus koosneb neljast etapist:
1) sprint
2) kõrgushüpe
3) kaugushüpe
4) rulluisukross

Igal osalejal on soovituslik osa võtta kõigist etappidest. Kui mingil põhjusel siiski mõnda etappi läbida ei soovi/ei saa, siis kaotab ta sellest etapist saadavad võimalikud punktid. Võitjad kuulutame välja kõikide etappide koondarvestuses.

Parimad saavad medalid kaela ja ka muud head-paremat Rulluisukoolilt!

Osalustasu
5€ Rulluisukooli õpilastele
10€ kõigile väljastpoolt Rulluisukooli

Kaasa elama on oodatud kõik – kutsuge oma sõpru, õdesid-vendi ja vanemaid! 🙂