Seekord sõidame veidi pikema ringi ümber Tallinna. See pikem ring on ka hea eelsoojendus 7. juulil toimuvale Tallinnast Rakverre rulluisutamisele, mis on kindlasti selle hooaja tippsündmus ja mille kohta ilmub peagi ka täpsem info.

Ööskeit maratoniks koguneme 15. juunil Vabaduse väljakul kell 19.45 ja sõiduga alustame kell 20:00. Skeit lõpeb Vabaduse väljakul umbes kella 2 paiku öösel. Tervel ööskeidi marsruudil on Tallinna parimad teed ja teekonna pikkuseks on 68 km.

Tegu on mõnusa öise rulluisumatkaga, mis oma paraja ja vaikse tempo tõttu sobib paljudele rulluisutajatele. Kaasa võiks võtta soojemad riided, süüa ja juua. Tee peale jääb mitu tanklat, kus on võimalik keha kinnitada ning oma söögi ja joogi tagavarasid täiendada.

Skeidiga saab liituda ja sealt lahkuda iga hetk, kui soovid meid poole marsruudi pealt üles leida, siis helista – 55688188. Samuti saavad meiega liituda ka jalgratturid.

Palume kõigil osalejatel liikluses pidevalt tähelepanelik olla, kuna meie jaoks teid kinni ei panda. Rulluiskude hea valitsemine ja pidurdamisoskus on samuti olulised.

Üritus on kõigile tasuta!

Marsruudile saad pilgu peale heita allpool.