Head Rulluisukooli sõbrad ja tuttavad!

On käes aeg pidada maha teised rulluisuvõistlused sel hooajal, mis ühtlasi sümboliseerivad ka Rulluisukooli hooaja lõppu! Pärast võistluseid regulaarseid treeninguid enam ei toimu.
See on hea võimalus kõigil väikestel rulluisusõpradel end erinevatel aladel proovile panna ning vaadata, kui tublid ja usinad oldi rulluiskudel sel hooajal. Võistlejad ei pea olema õpilased Rulluisukoolist! Tegelikult on õpilased ka mujalt oodatud, kuna eriti tore oleks tutvuda võimalikult paljude väikeste rullitajatega ja näha, millega on nemad tegelenud!

Registreerimine toimub kohapeal 12:00-12:30. Eelregistreerides on osalustasu soodsam, vt allpool!

Lapsed võistlevad kahes vanusekategoorias:
1) 4-8 aastased;
2) 9-12 aastased.

Võistlus koosneb neljast etapist:
1) sprint
2) kaugushüpe
3) kõrgushüpe
4) rulluisukross

Igal osalejal on soovituslik osa võtta kõigist etappidest. Kui mingil põhjusel siiski mõnda etappi läbida ei soovi/ei saa, siis kaotab ta sellest etapist saadavad võimalikud punktid. Võitjad kuulutame välja kõikide etappide koondarvestuses.

Parimad saavad medalid kaela ja ka muud head-paremat Rulluisukoolilt!

Osalustasu:
5€ ainult eelregistreerides! Registreerimiseks tasu osalustasu ülekandega meie arvelduskontole ja lisa selgitusse osaleja nimi
10€ kohapeal

MTÜ Limitless Lifestyle
A/a: EE052200221062274446

Kaasa elama on oodatud kõik – kutsuge oma sõpru, õdesid-vendi ja vanemaid! 🙂

FB sündmuse leiad siit!