Mis?

Friday Night Movement sõidud on mõeldud kõigile, kes rulluiskudel end juba kindlamalt tunnevad ja pidurdada suudavad.  Alates 18. maist kuni 7. septembrini toimub Friday Night Movement iga kuu esimesel ja kolmandal reedel, kokku 8 korda hooaja jooksul. Kes on varem käinud Friday Night Skate’idel, siis teile teadmiseks, et Movement on uuem ja vabam versioon varasematest skeitidest. Lisaks paneme veelgi rohkem rõhku sellele, et meiega koos (kerg)liiklema võib tulla igaüks, kel mingisugune kergliiklusvahend käepärast võtta on! Meiega on oodatud liituma kõik rulluisutajad, samuti jalgratturid, rulatajad, longboarderid, tõukeratturid jne. Sündmuse alustamise- ja lõpetamiskoht võib olla erinev sõltuvalt sõidust, kuid enamasti koguneme Vabaduse väljakul.

 

Kellele?

Meiega on oodatud liituma kõik rulluisutajad, samuti jalgratturid, rulatajad, longboarderid, tõukeratturid, jooksjad ja muud kergliiklejad, kelle keskmine kiirus võiks olla umbes 12-15 km/h. Ohutuse tagamiseks peaksid jalgratturid sõitma tagumises otsas, kuna jalgrattaga võib pidurdamine olla järsem ja tagapool asuv kergliikleja ei pruugi nii järsku pidama saada.

 

Kus & millal?

Seekord alustame Vabaduse väljakult ja võtame suuna Piritale. Kogunemine algab kell 19:45. Liikuma hakkame kella 20 paiku. Kindlasti käime rannast läbi ja peatume veidi pikemalt Velodroomi esisel platsil. Tagasi suundume mööda paekallast ja Vabaduse väljakule jõuame orienteeruvalt 22:30-23:00.

Lisaks reedeõhtustele sõitudele toimuvad ka spontaansed osavamatele rulluisutajatele mõeldud Freeskate Movement sündmused, mille sõidu algus- ja lõpetamiskohad ning kellaajad varieeruvad vastavalt sõidule.