Meil tuleb heal tasemel  freeskate treening linna ühes huvitavamas freeskate kohas ja selle ümbruses. Meie algus- ja lõpp-punktiks on Linnahalli esine plats. Alustuseks teeme väikse soojendussõidu Skoone Bastionile peatudes tee peal paaris huvitavamas kohas, kus annaks midagi toredat rulluiskudega sooritada. Samuti on võimalus õppida treenerite juhendamisel sooritama liikumise pealt erinevaid võtteid.

Meie põhiline treeningpaik asub Skoone Bastioni tipus, kus on palju rulluisutaja jaoks sobivaid strateegilisi kohti, kus saame lihvida erinevaid oskuseid takistusi korduvalt läbides. Vajadusel saame paika seada ka takistuste raja, et saaks rulluisukrossi harjutada.
Workshopi lõpetame väikse sõiduga Skoone Bastionilt Linnahalli juurde tagasi, kus saame lõpetuseks viimased trikid endale selgeks teha.

Freeskate workshopile ootame kõiki kesktasemel ja juba veidi kogenumaid rulluisutajaid, kellel on huvi ja julgust õppida erinevaid trikke, sõidu taktikat, takistuste läbimist ja teisi Freeskate elemente. Osaleda saavad igas vanuses huvilised. 🙂

FB sündmus leiad siit!

Osaluspanus 5€ 
Kui soovid treeningus osalemise eest panuse anda 🙂

Freeskate workshop toimub 15. augustil kell 19:00. Algus- ja lõpp on Linnahalli esisel platsil.