Mis?

Freeskate sõidutreeninguid alustame alati platsil soojendusega, seejärel teeme Pirita kandis väikse ringi, et õppida treenerite juhendamisel liikumise pealt läbima erinevaid takistusi. Samuti peatume mitmes strateegilises ja keerulisemas kohas, et  saada osavamaks neid takistusi korduvalt läbides.  Osadel treeningutel seame paika ka takistuste raja, et saaks rulluisukrossi lõike harjutada.

Kes soovib Freeskate tehnikale veelgi enam tähelepanu pöörata, siis igal neljapäeval kell 19.05 Pirita velodroomi esisel platsil on seda võimalik teha.

 

Kellele?

Freeskate sõidutreening sobib juba veidi kogenumatele rulluisutajatele, kes suudavad parajas tempos rullisutada ja kellel on huvi õppida erinevaid trikke, sõidu taktikat, takistuste läbimist ja teisi Freeskate elemente. Saavad osaleda igas vanuses osalejad, kes suudavad meie tempos püsida ja kellel on veidi ka julgust.

 

Millal & kus?

Rulluisukooli esimene Freeskate sõidutreening toimub 23. mail kell 19:00. Algus- ja lõpp on Pirita velodroomi esisel platsil. Sõidutreeningud toimuvad ka edaspidi üle nädala kolmapäeviti.