Freeskate Movement suundub seekord Vääna-Jõesuu poole läbi Tabasalu ja Muraste. Meiega saab ka liituda poole pealt. Kogu teekonna pikkuseks on umbes 40 km. Kutsume kaasa sõitma kõiki kesktasemel ja osavamaid rulluisutajaid. Et rulluisusõit sujuks ohutult, tuleb järgida korraldaja juhiseid. Olulisemad teeületused teeme üldjuhul koos, kuid iga osaleja peab ka ise liikluses tähelepanelik olema ja oma liiklusvahendit piisavalt hästi valitsema (kiirus, pidurdamine, pöörded). Sõidu jooksul teeme peatusi, et ka rahulikumas tempos rulluisutajaid järgi oodata ning samal ajal õpime üksteiselt uusi rulluisu nippe.
 
Meiega on oodatud liituma kõik kesktasemel või veidi kogenumad ja osavamad sõitjad, kes valdavad laskumisi, pöördeid ja pidurdamistehnikat ning kelle liikumiskiirus on vähemalt 15 km/h.
 
Sündmus toimub 17. augustil algusega Saku suurhalli esisest parklast. Kogunemine algab kell 19:45. Liikuma hakkame kella 20 paiku. Tagasi jõuame orienteeruvalt 23:00 paiku.
 
 
NB! Sõit toimub iga ilmaga!
Üritus on kõigile tasuta!
 
FB sündmuse leiad siit!
 
Soovid ka sõita, kuid tunned, et sinu rulluisutamise oskustase pole piisavalt hea? Siis on sul hea võimalus oma oskusi eelnevalt lihvida Rulluisukoolis 😉 Uuri täpsemalt – rulluisukool.ee