Toimub hooaja viimane ametlik Freeskate Movement, mis suundub Maardu ringile. Teekonna pikkuseks kujuneb umbes 30 km. Kogu marsruut on hea teekattega ning väga sobilik rulluisutamiseks. Üritusel võib osaleda rattaga või mõne muu kergliiklusvahendiga. 

Reede õhtul 14. septrmbril kell 19:45 koguneme Pirita velodroomi esisel platsil ja sõiduga plaanime alustada umbes kella 20 paiku. Pikematel sirgetel lõikudel teeme grupis sõitu, et üksteise tuules lihtsamini ja kiiremini edasi liikuda 🙂

Kutsume kaasa sõitma kõiki kesktasemel ja osavamaid rulluisutajaid. Et rulluisusõit sujuks ohutult, tuleb järgida korraldaja juhiseid. Olulisemad teeületused teeme üldjuhul koos, kuid iga osaleja peab ka ise liikluses tähelepanelik olema ja oma liiklusvahendit piisavalt hästi valitsema (kiirus, pidurdamine, pöörded). Sõidu jooksul teeme peatusi, et ka rahulikumas tempos rulluisutajaid järgi oodata. Osalejate keskmine liikumiskiirus võiks olla vähemalt 14 km/h. Kuna õhtud on pimedad siis proovi varustada ennast mõne tulukese või helkuriga.

FB sündmuse leiad siit!
NB! Sõit toimub iga ilmaga!
Üritus on kõigile tasuta!